Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasů

Paruky Praha

Paruky

Vlasy, které změní Váš život.


paruka, ktera zmeni vas zivot

Zabývat se bezmála 25 let prodejem zakázkových paruk a udržet se při tak silné konkurenci na trhu na předních pozicích svědčí již o jisté úrovni, spokojenosti klientů a kvalitě výrobků. Jako jediní se v ČR specializujeme na zakázkovou výrobu různých vlasových náhrad, navržených dle konkrétních potřeb a přání našich svěřenců. Zakázkové práce jsou vyrobené nejen podle přesného odlitku zasažené plochy, ale i s přihlédnutím k volbě materiálů, které odpovídají způsobu života našich klientů. Bezplatné poradenství se vede samozřejmě v příjemném a naprosto diskrétním prostředí našeho salonu.

Paruky, příčesky a vlasové integrace od firmy Natur Hair vás nebudou omezovat ani při sportu jako je plavání, potápění, cyklistika, lyžování a můžete se na ně zcela spolehnout.


paruka, ktera zmeni vas zivot

Nebojte se klást vysoké požadavky, my jsme schopni je splnit.

Pro výrobu paruk používáme pouze ty nejkvalitnější evropské vlasy, které získáváme jak nákupem v ČR tak dovozem ze zemí bývalého Sovětského svazu. Všechny vlasy, které kupujeme, podléhají přísnému výběru, při kterém se snažíme získat pouze nejkvalitnějších 10% z celkového objemu. V případě odbarvování a barvení používáme vlastní, léty osvědčenou technologii, která zaručuje maximální kvalitu odbarvených vlasů.

V naší standardní nabídce najdete také paruky a příčesky z  indických vlasů, které nakupujeme od renomovaných světových dodavatelů.


Speciální nabídka pro klienty, kteří se chystají nebo již podstoupili chemoterapii či radioterapii nebo onemocněli areátní alopecií.

Kde naše paruky můžete koupit?

Nabídku k prodeji paruk z pravých a umělých vlasů zobrazíte klikem zde.

Paruka ELSA z řady STANDARD na naší modelce. Prodlužování vlasů. Paruky.

Zakázkové paruky od společnosti Natur Hair splňují i ta nejnáročnější očekávání.


 Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce.

 


AKČNÍ NABÍDKA

Kartáč z přírodních kančích štětin a plastových ostnů - Tmavé dřevo ovál.

prodlužování vlasů

Cena 190,- Kč.

Tento speciální kartáč, také usnadňuje práci, při prodlužování vlasů. Je velmi vhodný k docílení požadovaného účesu, či objemu při prodloužení vlasů. Mezi kančí štětiny jsou vsazeny speciální nylonové ostny s kuličkou, pro snadnější rozčesávání prodloužených vlasů. Česání je jednodušší, tento kartáč vlasy netahá, tudíž nedochází k jejich ničení nebo vytrhávání! Doporučujeme ho používat na vlasy prodloužené, paruky, ale také na clip in vlasy.

Slevy se nesčítají.