Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasů

Paruky Praha

Paruky

Vlasy, které změní Váš život.


paruka, ktera zmeni vas zivot

Zabývat se bezmála 25 let prodejem zakázkových paruk a udržet se při tak silné konkurenci na trhu na předních pozicích svědčí již o jisté úrovni, spokojenosti klientů a kvalitě výrobků. Jako jediní se v ČR specializujeme na zakázkovou výrobu různých vlasových náhrad, navržených dle konkrétních potřeb a přání našich svěřenců. Zakázkové práce jsou vyrobené nejen podle přesného odlitku zasažené plochy, ale i s přihlédnutím k volbě materiálů, které odpovídají způsobu života našich klientů. Bezplatné poradenství se vede samozřejmě v příjemném a naprosto diskrétním prostředí našeho salonu.

Paruky, příčesky a vlasové integrace od firmy Natur Hair vás nebudou omezovat ani při sportu jako je plavání, potápění, cyklistika, lyžování a můžete se na ně zcela spolehnout.


paruka, ktera zmeni vas zivot

Nebojte se klást vysoké požadavky, my jsme schopni je splnit.

Pro výrobu paruk používáme pouze ty nejkvalitnější evropské vlasy, které získáváme jak nákupem v ČR tak dovozem ze zemí bývalého Sovětského svazu. Všechny vlasy, které kupujeme, podléhají přísnému výběru, při kterém se snažíme získat pouze nejkvalitnějších 10% z celkového objemu. V případě odbarvování a barvení používáme vlastní, léty osvědčenou technologii, která zaručuje maximální kvalitu odbarvených vlasů.

V naší standardní nabídce najdete také paruky a příčesky z  indických vlasů, které nakupujeme od renomovaných světových dodavatelů.


Speciální nabídka pro klienty, kteří se chystají nebo již podstoupili chemoterapii či radioterapii nebo onemocněli areátní alopecií.

Při koupi paruk a vlasových integrací je možné uplatnit zdravotní poukaz VZP a OZP.

Kde naše paruky můžete koupit?

Nabídku k prodeji paruk z umělých vlasů zobrazíte klikem zde.
Nabídku k prodeji paruk z pravých vlasů zobrazíte klikem zde.

Paruka ELSA z řady STANDARD na naší modelce. Prodlužování vlasů. Paruky.

Zakázkové paruky od společnosti Natur Hair splňují i ta nejnáročnější očekávání.


 Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce.

 


AKČNÍ NABÍDKA

Duo - Tac - lepicí páska na paruky oblouk 36 ks.


prodlužování vlasů

Cena 360,- Kč.

Tato páska byla navržena tak, aby nejen zaručovala dokonalé držení, ale i snadnou manipulaci při výměně pásky. V podstatě se jedná o dvě pásky na sobě, přičemž strana losové barvy lepí méně (lepí se na paruku) druhá strana bílé barvy se silnou fixaci (lepí se na pokožku). Páska má matný povrch, takže neprosvítá. Maximální doba použití 2 - týdny. Páska je oboustranně lepivá, transparentní barva s matným povrchem, velmi tenká. Páska se velmi dobře odstraňuje. Rozměry pásky 8 x 1,2 cm.

Slevy se nesčítají.