Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasů

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví

Vlasy, které změní Váš život.

Kadeřnictví Natur Hair CZ se nachází v Praze 10 mezi stanicemi metra Želivského a Strašnická. Snadná dostupnost MHD, 2 min od tramvaje, možnost parkování v podzemních garážích. Nabízíme Vám příjemné prostředí a vlídné jednání, bezplatné konzultace, nealkoholické nápoje, káva a WIFI zdarma. Doprovod Vašeho domácího mazlíčka není na závadu.

Mimo standardní kadeřnické služby se zaměřujeme i na řešení specifické problematiky vlasů a vlasové pokožky. Regenerační zábaly, relaxační masáže hlavy.

Standardní nabízené služby:

 • moderní i netypické střihy, střih thermo nůžkami pro zdraví, vitalitu a objem vlasů
 • barvení vlasů, melírování, přelivy, speciální technika barvení vlasů Ombre
 • preparace vlasů, trvalé
 • zastřižení vousů, knírů
 • střih strojkem i břitvou
 • svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, večerní účesy
 • účesy pro módní show, přehlídky, firemní akce
 • masáže hlavy pro růst vlasů, relaxaci a uvolnění
 • tónování šedivých vlasů

Nadstandardní péče:

Kerasilk Keratin Treatment - exkluzivní terapie prováděná pouze zaškolenými profesionálními salony. Posiluje a chrání stresované, příliš namáhané, poškozené a chemicky upravované vlasy. Rekonstruuje všechny typy poškozených vlasů, ať už způsobené stresem, chemickými úpravami, teplem, sluncem nebo jinými faktory životního prostředí. Zaceluje kompletní strukturu vlasu. Zvyšuje lesk, pevnost a elasticitu vlasů. Vyrovnává hydratační rovnováhu, redukuje poréznost vlasů.

ĽORÉAL Steampod - hloubková obnova uvnitř i na povrchu vlasu, uhlazení nepoddajných vlasů.

Pracujeme a ošetřujeme Vaše vlasy profesionální kosmetikou Kérastase, L´oreal a Goldwell.

Poradenství a prodej kompletního sortimentu vlasové kosmetiky Kérastase, L´oreal, Alterna, Professional Sebstian, Schwarzkopf, Goldwell, CHI, Biosilk, Gestil Wonder, Kleral, Matrix a dalšího příslušenství.

Provozujeme internetový obchodu s širokou nabídkou vlasové kosmetiky, paruk, vlasů a příslušenstvím k prodlužování vlasů.

Vlasy, které změní Váš život.

NATUR HAIR CZ
Vinohradská 3216/165
100 00 Praha 10
IČ: 25759019
DIČ: 25759019

Provozní doba: 
Po – Čt 8 - 19h
Pá 8 - 17h

Spojení:
+420 274 780 880
+420 274 781 520
+420 274 783 048
+420 602 692 411
+420 777 037 057

e-mail:
natur@natur-hair.cz


 Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce.

 


AKČNÍ NABÍDKA

Super Stick - lepící pásky na paruky oblouky 36 ks.

prodlužování vlasů

Cena 300,- Kč.

Nepochybně páska, kterou chcete použít při sportu, plavání a dalších extrémně zatěžujících aktivitách.

Populární páska s velmi silnou adhezí. Tato páska zaručuje pevné spojení i po dobu dvou týdnů. Doba přilepení ovlivňuje teplota, pocení a tvorba mazotoku. Silně lepivá (až dva týdny), transparentní velmi tenká. Páska se hůře odstraňuje a při delších intervalech použití se páska rozpouští. Vzhledem k opravdu silné adhezi vyžaduje páska určitou zručnost. Pásky se nedotýkejte pokud možno suchými prsty.

Slevy se nesčítají.