Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasů

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví

Vlasy, které změní Váš život.

Kadeřnictví Natur Hair CZ se nachází v Praze 10 mezi stanicemi metra Želivského a Strašnická. Snadná dostupnost MHD, 2 min od tramvaje, možnost parkování v podzemních garážích. Nabízíme Vám příjemné prostředí a vlídné jednání, bezplatné konzultace, nealkoholické nápoje, káva a WIFI zdarma. Doprovod Vašeho domácího mazlíčka není na závadu.

Mimo standardní kadeřnické služby se zaměřujeme i na řešení specifické problematiky vlasů a vlasové pokožky. Regenerační zábaly, relaxační masáže hlavy.

Standardní nabízené služby:

 • moderní i netypické střihy, střih thermo nůžkami pro zdraví, vitalitu a objem vlasů
 • barvení vlasů, melírování, přelivy, speciální technika barvení vlasů Ombre
 • preparace vlasů, trvalé
 • zastřižení vousů, knírů
 • střih strojkem i břitvou
 • svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, večerní účesy
 • účesy pro módní show, přehlídky, firemní akce
 • masáže hlavy pro růst vlasů, relaxaci a uvolnění
 • tónování šedivých vlasů

Nadstandardní péče:

Kerasilk Keratin Treatment - exkluzivní terapie prováděná pouze zaškolenými profesionálními salony. Posiluje a chrání stresované, příliš namáhané, poškozené a chemicky upravované vlasy. Rekonstruuje všechny typy poškozených vlasů, ať už způsobené stresem, chemickými úpravami, teplem, sluncem nebo jinými faktory životního prostředí. Zaceluje kompletní strukturu vlasu. Zvyšuje lesk, pevnost a elasticitu vlasů. Vyrovnává hydratační rovnováhu, redukuje poréznost vlasů.

ĽORÉAL Steampod - hloubková obnova uvnitř i na povrchu vlasu, uhlazení nepoddajných vlasů.

Pracujeme a ošetřujeme Vaše vlasy profesionální kosmetikou Kérastase, L´oreal a Goldwell.

Poradenství a prodej kompletního sortimentu vlasové kosmetiky Kérastase, L´oreal, Alterna, Professional Sebstian, Schwarzkopf, Goldwell, CHI, Biosilk, Gestil Wonder, Kleral, Matrix a dalšího příslušenství.

Provozujeme internetový obchodu s širokou nabídkou vlasové kosmetiky, paruk, vlasů a příslušenstvím k prodlužování vlasů.

Vlasy, které změní Váš život.

NATUR HAIR CZ
Vinohradská 3216/165
100 00 Praha 10
IČ: 25759019
DIČ: 25759019

Provozní doba: 
Po – Čt 8 - 19h
Pá 8 - 17h

Spojení:
+420 274 780 880
+420 274 781 520
+420 274 783 048
+420 602 692 411
+420 777 037 057

e-mail:
natur@natur-hair.cz


 Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce.

 


AKČNÍ NABÍDKA

Kartáč z přírodních kančích štětin a plastových ostnů MALÝ - tmavé dřevo ovál

prodlužování vlasů

Cena 150,- Kč.

Je velmi vhodný do kabelky, k docílení požadovaného účesu, či objemu při prodloužení vlasů. Tento speciální kartáč, také usnadňuje práci, při prodlužování vlasů. Mezi kančí štětiny jsou vsazeny speciální nylonové ostny pro snadnější rozčesávání prodloužených vlasů. Česání je jednodušší, tento kartáč vlasy netahá, tudíž nedochází k jejich ničení nebo vytrhávání! Doporučujeme ho používat na vlasy prodloužené, paruky, ale také na clip in vlasy.

Slevy se nesčítají.