Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, reklamě a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace

Prodlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasůProdlužování vlasů metodou BOND PLUS. Účesy pro dlouhé vlasy - paruky a prodloužení vlasů

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví

Vlasy, které změní Váš život.

Kadeřnictví Natur Hair CZ se nachází v Praze 10 mezi stanicemi metra Želivského a Strašnická. Snadná dostupnost MHD, 2 min od tramvaje, možnost parkování v podzemních garážích. Nabízíme Vám příjemné prostředí a vlídné jednání, bezplatné konzultace, nealkoholické nápoje, káva a WIFI zdarma. Doprovod Vašeho domácího mazlíčka není na závadu.

Mimo standardní kadeřnické služby se zaměřujeme i na řešení specifické problematiky vlasů a vlasové pokožky. Regenerační zábaly, relaxační masáže hlavy.

Standardní nabízené služby:

 • moderní i netypické střihy, střih thermo nůžkami pro zdraví, vitalitu a objem vlasů
 • barvení vlasů, melírování, přelivy, speciální technika barvení vlasů Ombre
 • preparace vlasů, trvalé
 • zastřižení vousů, knírů
 • střih strojkem i břitvou
 • svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, večerní účesy
 • účesy pro módní show, přehlídky, firemní akce
 • masáže hlavy pro růst vlasů, relaxaci a uvolnění
 • tónování šedivých vlasů

Nadstandardní péče:

Kerasilk Keratin Treatment - exkluzivní terapie prováděná pouze zaškolenými profesionálními salony. Posiluje a chrání stresované, příliš namáhané, poškozené a chemicky upravované vlasy. Rekonstruuje všechny typy poškozených vlasů, ať už způsobené stresem, chemickými úpravami, teplem, sluncem nebo jinými faktory životního prostředí. Zaceluje kompletní strukturu vlasu. Zvyšuje lesk, pevnost a elasticitu vlasů. Vyrovnává hydratační rovnováhu, redukuje poréznost vlasů.

ĽORÉAL Steampod - hloubková obnova uvnitř i na povrchu vlasu, uhlazení nepoddajných vlasů.

Pracujeme a ošetřujeme Vaše vlasy profesionální kosmetikou Kérastase, L´oreal a Goldwell.

Poradenství a prodej kompletního sortimentu vlasové kosmetiky Kérastase, L´oreal, Alterna, Professional Sebstian, Schwarzkopf, Goldwell, CHI, Biosilk, Gestil Wonder, Kleral, Matrix a dalšího příslušenství.

Provozujeme internetový obchodu s širokou nabídkou vlasové kosmetiky, paruk, vlasů a příslušenstvím k prodlužování vlasů.

Vlasy, které změní Váš život.

NATUR HAIR CZ
Vinohradská 3216/165
100 00 Praha 10
IČ: 25759019
DIČ: 25759019

Provozní doba: 
Po – Čt 8 - 19h
Pá 8 - 17h

Spojení:
+420 274 780 880
+420 274 781 520
+420 274 783 048
+420 602 692 411
+420 777 037 057

e-mail:
natur@natur-hair.cz


 Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce. Ilustrační fotografie z naší produkce.

 

 Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce. Ukázka výsledků naší práce.

zbozi-vlasy.cz dárkový poukaz na služby, kosmetiku a prodlužování vlasů

AKČNÍ NABÍDKA
JEN PRO TENTO TÝDEN

Kartáč z přírodních štětin vhodný zejména na prodloužené vlasy - malý

prodlužování vlasů

Tento týden pouze za 99,- Kč

Kvalitní dřevěný kartáč na vlasy, je díky svým rozměrům ideální do kabelky. Je určen pro každodenní česání pro všechny typy vlasů (zejména pro prodloužené vlasy). Kartáč na vlasy je vyroben z přírodních štětin a plastových ostnů, které lépe a šetrněji rozčesávají vlasy a jemně masírují pokožku hlavy.

Slevy se nesčítají.